Havuz İzolasyonu

Havuz İzolasyonu

Havuz İzolasyonu

Havuz izolasyonu demek, çok ince çalışmalar, araştırmalar ve en kaliteli malzemeleri gerekli kılan bir süreç demektir. Olası sızıntıları engellemek için beton malzeme ya da mermer benzeri taşlarla kaplanan havuzların dış yüzeyleri, tek başına su sızıntılarını engellemek için asla yeterli olmamaktadır.

Havuz izolasyonu yapılırken uzun vadeli ve kalıcı çözümler sunmak, ileride karşılaşılabilecek sorunlara karşı hazırlıklı olmak ve en iyi malzemeyi kullanmak oldukça önemlidir. Bizler, havuz izolasyonu yaparken kalite standarlarına uygun, zaman içerisinde çatlamayan, kırılmayan ve kabarıklık yapmayan izolasyon malzemeleri kullanıyoruz.

Her türlü havuzda özellikle su pompalanan ve suyun tahliye edildiği deliklerde, havuz duvarları ile tabanının kesişim noktalarında zaman içerisinde çeşitli sızıntı problemleri ile karşılaşılabilmektedir. Yapı olarak zayıf olan bu noktalar, iyi ve kaliteli bir yapı malzemesi ile kaplandıklarında ve desteklendiklerinde, havuzunuzu uzun yıllar boyunca güvenle ve rahatlıkla kullanabilmeniz mümkün olmaktadır.

İhtiyacınıa yönelik havuz izolasyonu çözümlerini detaylı bir şekilde görüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.